Openingsuren
Maandag tot vrijdag:07.30u - 12.00u
13.00u - 16.45u
17.15u - 19.30u
Zaterdag: 8u - 12u en van 13u - 17u
Zon- en feestdagen gesloten.
Lees ook
- Laminaat > Dumafloor
- Dakvensters > Beglazing
- Wanden & plafond > Toebehoren
- Lamelparket > Europlac
- Geluidsisolatie > Isofix
Wanden & plafond
Deceuninck
Op zoek naar soberheid en strakheid of gezelligheid en warmte?
De wand- en plafondbekleding van Deceuninck is de interieuroplossing bij uitstek.
De verschillende reeksen en afwerkingen bieden een ruime waaier aan mogelijkheden die gebruiksvriendelijk en onderhoudsarm zijn. Door het gebruik van de Deceuninck bekledingsprofielen kiest u voor een praktische woonoplossing. Kleur en vorm worden gekoppeld aan perfecte afwerking en eenvoudige plaatsing.
ScarletDe onderhoudsvriendelijke allround interieuroplossing. Deze naadloze panelen (5mm) kunnen horizontaal, verticaal of diagonaal geplaatst worden. Verkrijgbaar in lengtes van 2,60m-4,50m-6,00m en een breedte van 25cm. |
|
![]() |
PrimaveraMet klassieke, subtiele pastelkleuren wordt uw interieur omgetoverd tot een aangename leeftruimte. De esthetiek en functionaliteit van het Primavera-assortiment is uitermate geschikt voor oa badkamer en keuken. Eveneens beschikbaar in moderne tinten. Verkrijgbaar in lengtes van 2,60m-4,50m-6,00m en een breedte van 33,3cm.
|
VermontHaal met Vermont in één klap de warme uitstraling van hout en de praktische voordelen van kunststof in huis. Twee in de breedte verschillende profielen (10mm) die onderling gecombineerd kunnen worden. Door de kleine V-groef en de elegante afwerkingen biedt deze reeks een unieke uitstraling. Verkrijgbaar in lengtes van 2,60m-4,50m-6,00m en breedtes van 10cm en 25cm. |
|
Beebo (inox imitatie)Structuren vormen de basis. Ze zorgen voor creaties, ze bouwen op. De lengte van de Beebo profielen, hun lichte gewicht en de eenvoudige klikverbinding zorgen ervoor dat de ruimte snel ingericht kan worden. Bovendien is alles onmiddellijk volledig afgewerkt en moeten er verder geen afwerkingen gebeuren. Verkrijgbaar in lengtes van 2,60m-4,50m-6,00m en een breedte van 25cm. |
EMO
Lambrisering in MDF grondlaag, MDF gelakt, vochtwerend MDF met grondlaag, vochtwerend MDF gelakt.
Verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Fermacell
Fermacell gipsvezelplaten bestaan uit gips en papiervezels. Deze afbouwplaten zijn universeel toepasbaar en stootvast, geluidsisolerend, vochtwerend, milieuvriendelijk en hebben een hoge brandwerendheid.
Fermacell biedt afbouwconcepten voor veel toepassingen. Ze worden eenvoudig en in korte tijd gemonteerd, zonder droogtijden, veel vuil en zonder statische problemen.
Funwall
Een uitgebreid gamma muur- en plafondbekleding in fineerhout. De warmte van het hout komt perfect tot uiting in zowel klassieke, moderne als rustieke interieurs.
Funwall is een technologisch hoogstaand product, gemaakt met behulp van de beste industriële know-how: verlijming onder hoge druk, meerlagige vernisafwerking, UV- gedroogd voor een optimale weerstand en afgewerkt met de grootste precisie.
Makkelijk te plaatsen op een perfect recht houten roosterwerk.
Gyproc
Gyproc een gipskartonplaat? Natuurlijk, maar Gyproc is meer dan de enige echte Gyprocplaat. Het is een compleet assortiment van op elkaar afgestemde producten en systemen waarmee je elk afwerkings- en bouwprobleem oplost.
De Gyprocsystemen, d.w.z. het geheel van onderstructuur en Gyprocplaten, bieden vele kwaliteiten en bewerkingsvoordelen:
- de systemen bestaan uit een metalen of houten onderstructuur, bekleed met Gyprcoplaten; ze kunnen voor zowel wanden als plafonds volgens hetzelfde principe worden opgebouwd
- u maakt gebruik van de “droge afbouwmethode”, hierdoor worden drogingsverschijnselen (krimp) vermeden en zijn er geen droogtijden waardoor de woning vlugger in gebruik kan genomen worden
- de materialen zijn makkelijk verwerkbaar waardoor de werken sneller verlopen
- de Gyprocplaten laten meeste afwerking toe: het oppervlak is geschikt voor schilderwerk, behang en tegelwerk
- door het lichte gewicht worden bestaande wanden en vloeren nagenoeg niet extra belast
Door middel van een compleet geleverd pakket (incl. spijkers, schroeven, voegmateriaal) is een perfecte en efficiënte montage van elk systeem mogelijk.
Maak het je gemakkelijk met Gyproc:
- Een slaapkamer opdelen in 2 afzonderlijke ruimtes?
- Een verlaagd plafond hangen?
- Een voorzetwand plaatsen tegen een oude bakstenen muur?
- De zolder afwerken tot een aangename leefruimte?
- Een badkamer in een klassieke of moderne stijl?
Je zegt het maar. Met Gyproc heb je ’t zo voor mekaar. Voor elke toepassing, elke plaats, elke stijl vind je bij Gyproc het juiste middel om de klus te klaren.
HDM
Met HDM panelen plaatst u heel eenvoudig een perfect afgewerkte nieuwe wand en/of plafond. Door de tand- en groefverbinding zijn de panelen eenvoudig te verwerken. De HDM panelen zijn ommanteld met duurzaam en afwasbaar decorfolie en zijn dus gemakkelijk in het onderhoud. Door de ruime keuze in eigentijdse decors kunt u de sfeer of stijl kiezen die bij u past.
Avanti
Avanti panelen (10mm) zijn perfect sluitende panelen dankzij de vierzijdige tand- en groefverbinding en de vier afgeronde zijden. De panelen zijn makkelijk monteerbaar op een raamwerk van latten. De Avanti panelen zijn verkrijgbaar in langere lengtes zodat grotere oppervlakken eenvoudig overbrugd kunnen worden.
Er is keuze tussen twee breedtes: 16,8cm en 25,4cm.
Swingline
De Swingline panelen (8mm) zijn uitgevoerd in diverse eigentijdse decors en zijn verkrijgbaar op basis van MDF.
Deze panelen zijn 2,60m lang en 20cm breed.
Pano’Flair
De ideale combinatie van kwaliteit en design.
Het Pano’flair wand- en plafondsysteem (10mm) vormt de ideale afwerking voor vrijwel iedere ruimte.
De panelen zijn extra breed (25cm) en 2,60m lang.
Master Range
Deze panelen (10mm) zorgen voor een hoogwaardige afwerking van uw leefomgeving. De Master Range is een serie eigentijdse brede panelen die door een speciaal ontwikkeld profiel, uitgevoerd met een scherpe kant, naadloos aansluiten. Door deze nieuwe tand- en groefverbinding ontstaat een wand of plafond uit één geheel.
De Master Range panelen zijn verkrijgbaar in een lengte van 1,30m en 2,60m en hebben een breedte van 25cm.
Imberty
Imberty levert een decoratief assortiment met een zeer ruime keuze aan afwerkingen, houtsoorten en profielen zodat de producten geschikt zijn voor ieder interieur, van modern tot klassiek.
Met de verschillende materialen en breedtes kan u een decoratie naar uw eigen smaak en inzicht samenstellen, gekarakteriseerd door de authentieke en rustieke uitstraling van het hout.
De delen kunnen handig gebruikt worden voor het verbergen van onvolkomenheden of beschadigingen aan muren of plafonds.
Ruwhouten afwerkingDeze panelen in levendig en natuurlijk Frans grenen of vurenhout voelen zowel zacht als korrelig aan en geven uw interieur zowel de authentieke warmte van weleer als een moderne toets door het gebruik van het materiaal en de brede delen. |
![]() |
![]() |
Gezaagde en geschaafde afwerkingEen innovatie uit het Imberty assortiment: lambrisering waarbij zowel een authentieke ruwhouten afwerking als een zachte geschaafde lambrisering gecombineerd worden voor een stijlvol en origineel interieur. Een assortiment met verschillende texturen dat associaties oproept met het zand uit de woestijn, slingerend en kronkelend, die de schoonheid van de natuur dicht benadert. |
Geborstelde afwerkingOmdat Imberty op zoek is naar nieuwe afwerkingen en texturen, meer gevarieerde materiaaleffecten, worden de nerven in het hout door het te borstelen verdiept en gestructureerd, waardoor het lijkt of het hout heeft blootgestaan aan de wind. |
![]() |
![]() |
Gladde geschaafde afwerkingDeze panelen zien er zijdezacht uit en voelen zo ook. Klassieke vormgeving met een moderne of traditionele afwerking waarbij de houtnerf zichtbaar wordt of verborgen blijft. |
LCC aluminium plafonds

LCC aluminium plafonds zijn gemaakt van aluminium en daardoor ook geschikt voor vochtige ruimtes.
Keuken, hal, badkamer, woonkamer, … LCC aluminium plafonds zijn geschikt voor iedere woonruimte, afgestemd op uw persoonlijke voorkeur door rijke keuze en verschillende kleuren en lameltypes.
Panidur
Een compleet gamma van plafonds en wanden om in elke ruimte de gepaste sfeer te scheppen. De panelen zijn in een handomdraai te plaatsen door zowel vakman als doe-het-zelver.
Naast de panelen biedt Panidur ook een thermische en akoestische oplossing om u het comfort te bieden waarop u recht heeft.
Basic
Het basisgamma bestaat uit verschillende trendy en kleurrijke decors om in elke kamer of ruimte de passende sfeer te scheppen. De krasbestendigheid, kleurvastheid en afwasbaarheid van de panelen staan borg voor een lange levensduur.
L: 1,299m B: 18,5cm D: 8mm

Extra
Door de extra verfijnde afwerking aan de randen springen deze panelen direct in het oog. De elegantie en finesse die deze panelen uistralen, getuigen van klasse.
L: 1,299m B: 18,5cm D: 8mm
Aqua
De Aqua panelen zijn geschikt voor vochtige ruimtes en voorzien van een verfijnde afwerking.
L: 1,299m B: 18,5cm D: 8mm

Linewood
Ook deze panelen zijn geschikt voor vochtige ruimtes, waarbij de houtnerf in reliëf zorgt voor een speciale look.
L: 1,297m B: 18,3cm D: 8mm

Wall
Wanden in houtdecors die samen met de kleine V-groef voor een elegante en verfijnde afwerking zorgen.
L: 2,626m B: 26,9cm D: 8mm

Thermo
De Panidur-Thermo panelen zijn panelen met een zéér sterke thermische isolatie. Door gebruik van deze panelen zal je minder moeten verwarmen.
L: 1,2955m B: 18,05cm D: 26mm

COUNTRY
Exclusief fineer gelakte decors geprofileerd als doorlopende planken, creëren een "landelijke" stijl.
L: 1,378m B: 12,7cm D: 8mm
L: 2,781m B: 12,7cm D: 8mm

PLANO
Dankzij de minimale behangnaad tussen de panelen krijgt uw interieur een modern en strak uitzicht.
L: 1,3765m B: 27,25cm D: 10mm
L: 2,800m B: 49,15cm D: 10mm
WATERPROOF
Waterproof panelen vormen een perfecte nabootsing van een betegelde wand. Door de stevige opbouw van de panelen kunnen ze gebruikt worden in direct contact met water.
L: 2,56m B: 59,6cm D: 11mm
LOFT
De loftstijl is uitgesproken modern. De Loft panelen imiteren betonblokken die zowel recht boven elkaar als geschrankt gemonteerd kunnen worden.
L: 1,376m B: 27,5cm D: 8mm

UNLIMITED
Geen energie in je woonkamer te bespeuren? Je wenst je slaapkamer nieuw leven in te blazen? Je wil gezelligheid creëren? Dan is Panidur Unlimited zeker iets voor jou. Hierbij wordt de voorkant van de mdf-platen digitaal bedrukt met een print naar keuze. De panelen zijn krasvast, kleurvast en afwasbaar.

Parador
Door de hoge mate van inrichtingsvrijheid, die mogelijk wordt dankzij het brede Paradorgamma, bereikt u een nieuw niveau bij de individuele inrichting van uw woning. Van het modernste grafisch ontwerp over de natuurlijke schoonheid van echt hout tot de authentieke nabootsing van vezel- en fijne structuren.
Met Parador kan u uw creativiteit de vrije loop laten.
ClickboardDit veelzijdige designpaneel vind zijn inspiratie bij de laatste woontrends en maakt de vormgeving van de ruimte tot een exclusieve designbeleving, waarbij de inrichtingsvrijheid geen grenzen kent. Dankzij het prachtige kliksysteem laten de levendige panelen zich vlot, passend en zonder voegen monteren. Indien u op een bepaald moment zin zou hebben in verandering, kunt u zonder problemen op Clickboard werken; behangen of schilderen. |
|||||||||||||||||||||||||||||
DecorpanelenDankzij Parador decorpanelen kunnen woonideeën perfect gecreëerd worden. In een oogwenk krijgen ruimtes een volledig nieuwe look. De keuze tussen verschillende breedtes, verschillende lengtes en verschillende voegontwerpen laat niet te wensen over. Parador decorpanelen zijn kleurecht en bieden individuele uitdrukkingsmogelijkheden voor muur- en plafondinrichting die mogen gezien worden.
|
|||||||||||||||||||||||||||||
NIEUW: BETONLOOK WANDPANEEL

Toebehoren
Met de bijhorende accessoires en toebehoren van het desbetreffend merk bent u verzekerd van een volledige en verzorgde afwerking.































